شرایط و قوانین سپید فایل ایران نقشه

کارشناس رسمی دادگستری

1- این سایت از قوانین جمهوری اسلامی تبعیت می کند.

2- سایت دارای درگاه پرداخت الکترونیکی می باشد.و با بکار بردن اقدامات امنیتی ازقبیل ssl همواره از اطلاعات کاربران حفاظت می کند.با توجه به اینکه جرائم رایانه ای غیر قابل پیشگیری می باشند ،در صورت وقوع هر گونه سودجویی و یا سرقت اطلاعات کاربران،10 برابر هزبنه های انجام شده در دادگاه و بعلاوه هزینه وقت و زمانی که جهت عودت مبلغ سرقت شده ،صرف گردیده را از شخص خاطی استرداد خواهد کرد.

3- قبل از پرداخت هزینه از طریق راههای ارتباطی که فراهم آورده شده است در مورد محصول خریداری شده یا قابل دانلود اطلاعات لازم را بدست آورید سپس اقدام به خرید محصول نمایید چون وجه استردادشده به هیچ عنوان عودت داده نمی شود مگر در صورت خرابی لینک محصول یا خود محصول، که در اینصورت محصول اصلاح شده و به دست مشتری خواهد رسید.همه محصولات قبل از بار گذاری و بعد از آن چندین بار امتحان گردیده اند و ا از صحت محصولات مطمئن هستیم.

سفارش عکس هوایی و تهیه نقشه utm

4- دانلود های رایگان و غیر رایگان جهت حفظ امنیت پرداخت کاربران عزیز نیاز مند ورود هستند.ثبت نام و ورود به سایت جهت دانلود رایگان و خرید محصول الزامی می باشد.

5- پس از ثبت نام یک لینک تایید حساب به آدرس ایمیل کاربر یا مشتری ارسال می گردد که به منزله فعالسازی حساب کاربری اطلاق می شود.یعنی پس از کلیک بر روی این لینک حساب کاربری فعال خواهد شد و ورود به سایت انجام می شود.


6- پس از ثبت نام یک صفحه کاربری برای کاربر یا مشتری ایجاد می گردد که جهت تغییر نام کاربری و رمز خود و یا مشاهده لینک بازاریابی و همچنین فعالیت های همکاری در فروش فروشگاه فایل سپیده ،برای کاربر در دسترس خواهد بود.

7- در صورت هرگونه سئوال یا مشکل، از طرق پشتیبانی آنلاین یا از طریق ایمیل با آدرس زیر با ما در ارتباط باشید:

[email protected]

8- امید واریم مطالب این سایت برای شما مفید واقع شده باشد.ما را باارسال نظرات و پیشنهادات خود یاری فرمایید. لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم

قوانین استفاده از محصولات ایران نقشه:

به دلیل گستردگی امکانات و پرداخت های مالی  ایران نقشه نیازمند قوانین می باشد. این قوانین با لحاظ کردن منافع کاربر و مدیریت سایت بوده و استفاده از سایت منوط به رعایت آن ها می باشد. بدیهی است شروع به استفاده از امکانات به معنای پذیرش این قوانین از سوی کاربران محترم است. مدیریت سایت ایران نقشه قویا به مطالعه دقیق این قوانین پیش از هرگونه پرداخت یا آپلودی دارد.

قوانین دانلود از ایران نقشه و عضویت:

لطفا پیش از انتخاب و پرداخت وجه حداکثر دقت را بفرمائید. به دلیل ماهیت دانلودی بودن محصولات هیچگونه استرداد وجه یا تعویض محصولی وجود نخواهد داشت.
 • پس از تهیه محصول لطفا اقدام به دانلود فوری آن نمائید.
 • دانلود از سایت تنها توسط کاربر سایت امکان پذیر است. هرگونه استفاده نامناسب از لینک ها نظیر اشتراک گذاری سریعا شناسایی و کاربر مسدود می گردد.
 • روش دانلود از ایران نقشه بسیار ساده و هماهنگ با سایر روش های دانلود اینترنتی است.یا ابن حال توصیه می شود نحوه دانلود را از اینجا مطالعه نمائید .
 • برای دانلود محصولات بایستی حتما عضو سایت شوید .
 • عضویت در سایت بسیار کوتاه و با درج اطلاعات شخصی شما صورت می گیرد.
 • سایت ایران نقشه مسئول حفاظت از حریم شخصی شما و عدم انتشار اطلاعات شخصی شما می باشد .
 • ممکن است این قوانین در هر زمان تغییر کند ، بنابراین کاربران می توانند تا در صورت نپذیرفتن آن در هر زمان حساب خود را غیرفعال کنند .

 قوانین پرداخت از درگاه های بانکی:

 • درگاه های پرداخت ایران نقشه همگی جزو درگاه های رسمی و معتبر شبکه بانکی می باشند. ضمانت پرداخت شما با بانک است. از این رو عدم پرداخت موفق از درگاه بانکی هیچونه مسئولیتی را نظیر استرداد و یا تحویل محصول برای ایران نقشه ایجاب نمی کند.
 • به دلیل عدم دسترسی فنی ایران نقشه پرداخت های ناموفق تنها بایستی از طریق بانک و خود کاربر پیگیری شوند و ایران نقشه مسئولیتی در این حوزه ندارد.
 • ایران نقشه دارای تکنولوژی پیشرفته و مجوزهای امنیتی از سازمان های مربوطه می باشد. از این رو هیچگونه پرداخت موفقی بدون در اختیار گزاردن محصول به شما نخواهد بود.

 قوانین قیمت گذاری:

 • تمامی تخفیف ها تنها از طریق کانال تلگرام و یا خود سایت ایران نقشه ارائه می گردند. هیچگونه تخفیف مازادی از طرف مدیریت سایت برای کاربران در نظر گرفته نخواهد شد.

کپی رایت:

 • محصولات  ایران نقشه انحصارا متعلق به این سایت است.
 • ایران نقشه هدف خود را در درجه اول خدمت به جامعه فنی ایران می داند. برای آماده سازی این محصولات و مطالب زحمات زیادی کشیده و هزینه های هنگفتی صرف شده است. استفاده غیرمجاز از لحاظ قانونی قابل پیگیری و شرعا و اخلاقا حرام است.
سفارش عکس هوایی یا نقشه
ساخت تصاویر ارتوفتو عکس هوایی

هاست ایران
تهیه نقشه utm-توپوگرافی-تفکیک و افراز
سبد خرید
پیمایش به بالا